Šveitiklis „Pure active 3-in-1“

Šveitiklis „Pure active 3-in-1“

4,4

Trejopo poveikio valiklis.

Valiklis „trys viename“ išlaiko veido odą švarią 7 dienas. Jis šalina odos trūkumus ir užtikrina ilgalaikį rezultatą. Vienas gaminys atlieka tris funkcijas – veikia kaip valiklis, šveitiklis ir kaukė.

3...2...1... Dar niekada nebuvo taip paprasta prižiūrėti savo odą. Nuvalyta oda išlieka švari net 7 dienas.

Veiksmingumo paslaptis – ypatinga sudėtis: cinkas giliai valo odą ir šalina jos trūkumus, pemza atkemša poras ir šalina inkštirus, baltasis molis vienodina odos spalvą ir daro ją tobulai matinę.

Pirkti
Šveitiklis „Pure active 3-in-1“
Šveitiklis „Pure active 3-in-1“

Atsiliepimai

318 Atsiliepimai

4,4

Monika

2014 m. sausis 10 d.

Puiki priemonė - net trys funkcijos! Puikiai valo odą, jos nesausina, oda tampa matinė ir gražesnė jau po pirmo panaudojimo :) Rekomenduoju visiems ;)

Ramunė

2014 m. sausis 10 d.

Sveiki, kaip ir visi Garnier produktai, taip ir šitas man labai patiko :) Pirmiausia dėl to, kad atlieka net tris funkcijas, taigi iškart sutaupiau :) Puikiai nuvalo veiduką, visus susikaupusius nešvarumus, oda jaučiasi atsigavusi :)

Natalija

2014 m. sausis 10 d.

Labai fainas produktas. :) esu juo begalo patenkinta, nuvalo net vandeniui atsparų makiaža. :) Kangi naudoju tušą vandeniui atsparų, tai man labai aktualu. :) puikiai išvalo poras ir labai svarbu, kad nedirgina mano odos. :) Ji tampa tokia švelni ir lygi :) na tobula

Justė

2014 m. sausis 10 d.

Mano mėgstamiausias iš tokio tipo produktų.Ypač vasarą, kada oda riebesnė. Puikiai nušveičia odą, belieka tik kremu pasitept - ir viskas! Nenaudoju aš jokių makiažo pagrindų ar pudrų, nes kai oda tinkamai valoma, man jų paprasčiausiai nebereikia :)

Aušra

2014 m. sausis 10 d.

Aš pati šios priemonės nenaudoju,bet mano dukra - taip. Ir atsiliepimai puikūs,vis prašo nupirkti. O paaugliai- aikštingi- ne viskas gali tikti :)

Skelbti atsiliepimą