Šveitiklis „Pure active 3-in-1“

Šveitiklis „Pure active 3-in-1“

4,4

Trejopo poveikio valiklis.

Valiklis „trys viename“ išlaiko veido odą švarią 7 dienas. Jis šalina odos trūkumus ir užtikrina ilgalaikį rezultatą. Vienas gaminys atlieka tris funkcijas – veikia kaip valiklis, šveitiklis ir kaukė.

3...2...1... Dar niekada nebuvo taip paprasta prižiūrėti savo odą. Nuvalyta oda išlieka švari net 7 dienas.

Veiksmingumo paslaptis – ypatinga sudėtis: cinkas giliai valo odą ir šalina jos trūkumus, pemza atkemša poras ir šalina inkštirus, baltasis molis vienodina odos spalvą ir daro ją tobulai matinę.

Pirkti
Šveitiklis „Pure active 3-in-1“
Šveitiklis „Pure active 3-in-1“

Atsiliepimai

318 Atsiliepimai

4,4

Laura

2017 m. gegužė 3 d.

Rasau savo ispudzius tik ka isbandziusi si produkta! Super! Nustebino, kaip dauguma sveitikliu issausina oda si priemone priesinga, nepaliko net jokio raudonio, kas daznai budavo, puikiai nusivalo, svelni oda lieka! Rekomenduoju labai patiko!

Marija

2017 m. balandis 12 d.

Seniau, kai naudojau šį gaminį man nelabai padėjo atsikratyti spuogų, bet kai pradėjau dažniau naudoti( kartais pasidarydavau kaukę su šiuo gaminiu, kartais naudodavau kaip prausiklį), man matėsi veikimas, gal ir ne toks stiprus, bet esu gan patenkinta

indre

2017 m. vasaris 23 d.

Pradejau naudoti kaip šveitiklį, tik domina ar po nusiprausimo nereikia teptis kokia nors kremą, nes mano sausa oda yra?

Gintare

2017 m. vasaris 9 d.

Man labai patinka, tiesiog as ji ne visada kaip sveitikli naudoju, kiekviena ryta labai svelniai su juo nuplaunu oda,o i savaite viena karta kaip sveitikli panaudoju ir jokie man spuogeliai del to nelenda. Dauguma merginu nusivilia siuo produktu, nes turbut per stipriai trina oda kiekviena diena,tikedamosis kad oda bus greiciau svaresne.:)

Gintarė

2016 m. lapkritis 9 d.

Kovoti su spuogais iki šiol nepadėjo absoliučiai niekas, tiek perkami,tiek natūralūs namuose randami produktai. Pabandžiau šį - dar tik antra diena, bet rezultatas patiko jau nuo pirmo bandymo :), tik po šio produkto siūlyčiau veidą pasitepti drėkinančiu kremu :) bet šiaip super :) žėsim kaip bus toliau :)

Skelbti atsiliepimą