Pienelis „Fresh Essentials“

Pienelis „Fresh Essentials“

4,8

Valomasis normalios ir mišrios odos pienelis. Šis neriebus pienelis greitai ir veiksmingai valo net vandeniui atsparų makiažą.

Jame esantis aliejus ir vaisių ekstraktas šalina nešvarumus ir makiažą. Veido oda tampa švari ir gaivi. Malonus naudoti, neriebaluoja odos.

Naudojimas. Suvilgykite pieneliu vatos tamponėlį ir švelniai masažuodama valykite veidą pradėdama nuo lūpų ir akių srities.

Pienelis „Fresh Essentials“
Pienelis „Fresh Essentials“

Atsiliepimai

10 Atsiliepimai

4,8

Aida

2015 m. balandis 17 d.

Puiki veido valymo priemone. Pamilau iskarto, nes svelniai valo veido ora, puikiai pasalina makiaza, ir tikrai didelis kiekis.

Aistė

2015 m. vasaris 1 d.

Patiko! Gerai nuvalo makiažą, tik pastebėjau vieną dalyka. Jei valaisi akis ir būni su kontaktiniais lešiais, vaizdas būna toks lyg pro rūka. Bet šeip viskas gerai ir patiko.

Judita

2015 m. sausis 26 d.

Verta pirkti dėl kiekio ir kainos santykio :) Tikrai gera veido valomoji priemonė.

Olga

2014 m. rugpjūtis 15 d.

Pienelis akims nelabai tinka, nes grauzia. Man nuo siu priemoniu pradeda galva skaudet (kaip ir nuo daugelio kitu prikvepintu). Todel isnaudojus antra karta nepirksiu, bet zmonems kurie nera jautrus kvapams manau tiktu.

Gerda

2014 m. sausis 16 d.

Naudoju šios linijos Garnier gaminius, nes jie yra gaivūs, neriebalina odos, malonaus kvapo, suteikia odai matinį atspalvį ir patinka tai, kad pati produkto konsistensija primena lyg želė.

Skelbti atsiliepimą