Naktinis kremas „Intensive Regeneration 55+

Naktinis kremas „Intensive Regeneration 55+"

4,9

Augalų ląstelės - pačios stipriausios augalijos karalystės ląstelės, išsiskiriančios nepaprastomis odą apsaugančiomis savybėmis. 
Intensive Regeneration 55+ sudetyje Garnier pirmą kartą panaudojo unikalią augalų ląstelių ekstrakto ir ryžių peptidų kombinaciją, kuri padeda išgauti dvejopą poveikį:
  • Visapusiškai stabdo senėjimą: lygina ir drėkina odą
  • Stangrina ir maitina
Šis kremas aktyviai kovai su matomais senėjimo požymiais: sumažinamos raukšlės ir padidinamas odos stangrumas. Oda tampa gaivesnė, elastingesnė ir lygesnė, ryte oda jaučiasi pamaitinta. 

Pirkti
Naktinis kremas „Intensive Regeneration 55+
Naktinis kremas „Intensive Regeneration 55+

Atsiliepimai

7 Atsiliepimai

4,9

marija

2015 m. sausis 21 d.

Puikiai drekina, oda tampa svelni,nepalieka blizgesio.

Raimonda

2014 m. spalis 1 d.

Esu labai patenkinta nusprendusi išbandyti būtent šį veido kremą, nes jo poveikis mano veido odai akivaizdus. Dabar ji akivaizdžiai geresnės būklės nei prieš tai, smulkios raukšlės atrodo lygesnės ir visa oda tapo stangresnė, įgavo sveiką švytėjimą. Kiti privalumai – lengva tekstūra bei malonus kvapas.

Alma

2014 m. spalis 1 d.

Patinka, jog lengvai įsigeria į odą, nepalieka ilgalaikio blizgesio, neužkemša porų. Veidas pajuto jo švelnų, bet aktyvų poveikį. Kas nepatinka? Kad jo mažokai ir dažnai reikia pirkti :)))

Miglė

2014 m. rugsėjis 30 d.

Šį kremą padovanojau savo mamai ir ji prašė perduoti, kad juo labai džiaugiasi. :) Malonus kvapas, lengvai tepasi, oda tampa minkšta ir gaivi ir ji jaučiasi pajaunėjusi. :) Ačiū.

Liudmila

2014 m. rugsėjis 30 d.

Dukra padovanojo gimtadienio proga,isbandziau ir likau patenkinta. Kremas nuostabiai gerai isissavina i oda, kuri tampa svelni, elastinga, nuostabiai kvepia. Panaudojus krema matosi rezultatai-oda atjaunejo, igavo skaistumo.Sis kremas tapo mano megstamiausias.

Skelbti atsiliepimą