Šampūnas Goodbye Damage

Šampūnas Goodbye Damage

4,5

Jūsų plaukai pažeisti? Stiprinamasis pažeistų plaukų šampūnas „FRUCTIS GOODBYE DAMAGE“ – tai Jūsų problemos sprendimas!

Jame esantis kerafilas ir agrastinių lapainių aliejus veiksmingai atkuria plaukus iš vidaus ir suglaudžia bei sutvirtina suskilinėjusius jų galiukus.

Rezultatas. Metus alinti plaukai atkuriami per savaitę*. Jie tampa stipresni nuo šaknų iki galiukų bei 10 kartų atsparesni ir turi 4 kartus mažiau suskilinėjusių galiukų.**

*Naudojant šampūną, balzamą ir serumą 3 kartus per savaitę (instrumentinio tyrimo duomenys). **Naudojant šampūną, balzamą ir serumą, palyginti su paprastu šampūnu (instrumentinių tyrimų duomenys).

Pirkti
Šampūnas Goodbye Damage
Šampūnas Goodbye Damage

Atsiliepimai

112 Atsiliepimai

4,5

Gražina

2018 m. vasaris 4 d.

Labai GERAS Šampūnas, o koks kvapas NEREALUS. MAN labai patinka :) perku visada didesni buteliuka, ir balzama su aliejuku. Plaukai svelnus, galiukai atrodo tikrai geriau, maziau šakojasi :))) R E K O M E N D U O J U !!! P.S Ne kiekvienam šampūnas tinka, tai faktas, ir nereikia rašyti kad " oj baisu, nerekomenduoju ir pan, " juk pas kiekviena savo skonis,kvapas, negali tikti visiems!!!

Rasa

2018 m. sausis 22 d.

Reklamos garsas per TV3play baisiai garsus.

Monika

2017 m. birželis 30 d.

Praeita formule sito labai patiko, bet atnaujinto visai ne. Po isplovimo plaukai limpa, sulipe. Nebenaudosiu

Indrė

2017 m. gegužė 27 d.

Visiškai nepadeda. Specialiai pirkau ne tik šampūną, bet dar kaukę ir aliejuką. Naudoju jau antrą mėnesį ir pasikeitimų visiškai jokių. Vienintelis pliusas yra nedidelė kaina.

Ineta

2017 m. balandis 13 d.

Labai patinka ! Plaukai stipūs ir švelnūs

Skelbti atsiliepimą