Fructis Thick & Gorgeous šampūnas

Fructis Thick & Gorgeous šampūnas

4,3

FRUCTIS THICK & GORGEOUS ŠAMPŪNAS PLONIEMS PLAUKAMS

Naujoji „Fructis“ formulė be parabenų su stiprinančia vaisių koncentrato galia. Sveikesniems, stipresniems plaukams. Naujojoje Fructis formulėje sujungti komponentai – natūralus granatų ekstraktas, vitaminai B3, B6, citrinų proteinas+ kartu su modernia „Fibra-CylaneTM“ molekule, kuri prasiskverbia į kiekvieną plauką ir storina jį iš vidaus.
Rezultatas: plaukai tampa gražesni ir storesni. 38% padidėjusi plaukų apimtis*. 

*Instrumentinis testas panaudojus šampūną + kondicionierių. 
+Baltymo darinys. 


BE PARABENŲ. DERMATOLOGŲ PATIKRINTAS.

  • Tinka naudoti kasdien.
  • 100 % perdirbamas buteliukas.
  • Buteliukas pagamintas iš 25 % perdirbto plastiko.

Pirkti
Fructis Thick & Gorgeous šampūnas
Fructis Thick & Gorgeous šampūnas

Atsiliepimai

91 Atsiliepimai

4,3

Marija

2014 m. lapkritis 28 d.

Nors gaminiai malonaus kvapo, man nepaliko didelio įspūdžio. Naudojau tiek šampūną, tiek kondicionierių ir taip pat kaukę. Plaukų apimtis akivaizdžiai tikrai nėra padidėjusi. Todėl pasakysiu paprastai- priemonės kaip priemonės, tačiau nieko ypatingo. Esu išbandžiusi Ultra Doux liniją, kuri lyg ir labiau patiko. Galbūt reikės išbandyti ir kitas. :)

Lina

2014 m. lapkritis 27 d.

Labai malonaus kvapo produktas, plauku is ties atrodo daugiau panaudojus sampuna, balzama ir seruma. Dar neisbandziau purskiklio, bet net neabejoju kad jis bus puikus!

Irena

2014 m. lapkritis 26 d.

Puikus sampunas. Kiek teko isbandyt sampunu, kol atradau sau tinkanti. Sis man puikiai tinka, taip pat ir dukrai tiko.

Aida

2014 m. lapkritis 24 d.

Siais dazais daziau pirma karta.Siaip esu patenkinta tik noreciau gal truputi sviesesnes, nes bandziau 9.3 sviesia spalva.Idomu kiek jums atlaike?Nes jei kokias trys savaites laikys man tai liksiu prie siu dazu tikrai.

Rugilė

2014 m. lapkritis 23 d.

Pirmą kart naudojau būtent šį šampūna. Po plovimo plaukai pasidarė labiau išsiputę, švelnūs ir spindintys. Naudojau tik šampūna, ir tik vieną kartą, tad manau ilgiau panaudojus ir visą liniją, plaukai būtų tobuli. Reiks nusipirkti kitus šios linijos produktus, nes mano plaukai labai ilgi, bet labai ploni.

Skelbti atsiliepimą