Fructis Thick & Gorgeous šampūnas

Fructis Thick & Gorgeous šampūnas

4,3

FRUCTIS THICK & GORGEOUS ŠAMPŪNAS PLONIEMS PLAUKAMS

Naujoji „Fructis“ formulė be parabenų su stiprinančia vaisių koncentrato galia. Sveikesniems, stipresniems plaukams. Naujojoje Fructis formulėje sujungti komponentai – natūralus granatų ekstraktas, vitaminai B3, B6, citrinų proteinas+ kartu su modernia „Fibra-CylaneTM“ molekule, kuri prasiskverbia į kiekvieną plauką ir storina jį iš vidaus.
Rezultatas: plaukai tampa gražesni ir storesni. 38% padidėjusi plaukų apimtis*. 

*Instrumentinis testas panaudojus šampūną + kondicionierių. 
+Baltymo darinys. 


BE PARABENŲ. DERMATOLOGŲ PATIKRINTAS.

  • Tinka naudoti kasdien.
  • 100 % perdirbamas buteliukas.
  • Buteliukas pagamintas iš 25 % perdirbto plastiko.

Pirkti
Fructis Thick & Gorgeous šampūnas
Fructis Thick & Gorgeous šampūnas

Atsiliepimai

91 Atsiliepimai

4,3

Akvilė

2017 m. rugsėjis 12 d.

Sampunas kaip šampunas, plaukus gal ir pastorino, bet jie tapo neglotnūs. O beje mano galvos oda labai riebi tad norėčiau kad sukurtumėt ir riebiai galvos odai.

Laura

2016 m. sausis 26 d.

Iš tiesų kaip ir dauguma atsiliepiančių esu nusivylusi. Turiu iš prigimties plonus plaukus taigi suteikti jiems purumo visuomet yra viliojantis pasiūlymas, tačiau plaukai neįgavo jokio ypatingo efekto naudojau šampūną ir kondicionierių.

Karina

2015 m. lapkritis 8 d.

Šampūnas ir kondicionierius išsausino mano plaukus.

Agnė

2015 m. lapkritis 3 d.

Norėjau išbandyti kažką naujo ir mano akį patraukė ryški šio šampūno pakuotė. Nusprendžiau nusipirkti šį šampūną ir kondicionierių. Jau po pirmo galvos išplovimo likau nusivylusi. Plaukai išsausėjo ir bešukuojant daug plaukų pasiliko šepetyje. Pagalvojau, jog tai tik pirmas kartas ir jei jį naudosiu plaukų būklė atsistatys... Bet dėja... Šį šampūną naudoju jau mėnesį, o plaukai niekaip nepasitaiso. Kai mano plaukai išdžiūsta jie veliasi, kaip ir sakiau tampa sausi. Turbūt šis šampūnas ne man... :)

Erika

2015 m. lapkritis 1 d.

Naudoju šampūną ir kondicionierių jau mėnesį. Labai didelių pasikeitimų nepamačiau, bet plaukai tapo švelnūs! Labai patinka šampūno kvapas! Taip pat akį patraukė pakuotė.

Skelbti atsiliepimą