Fructis Thick & Gorgeous kondicionierius

Fructis Thick & Gorgeous kondicionierius

3,8

Naujoji „Fructis“ formulė be parabenų su stiprinančia vaisių koncentrato galia. Sveikesniems, stipresniems plaukams. Naujojoje Fructis formulėje sujungti komponentai – natūralus granatų ekstraktas, vitaminai B3, B6, citrinų proteinas+ kartu su modernia „Fibra-CylaneTM“molekule, kuri prasiskverbia į kiekvieną plauką ir storina jį iš vidaus. Rezultatas: plaukaitampa gražesni ir storesni. 38% padidėjusi plaukų apimtis*.


*Instrumentinis testas panaudojus šampūną + kondicionierių. 
+Baltymo darinys. 


BE PARABENŲ. DERMATOLOGŲ PATIKRINTAS. 

  • Tinka naudoti kasdien. 
  • 100 % perdirbamas buteliukas.
  • Buteliukas pagamintas iš 25 % perdirbto plastiko.

Pirkti
Fructis Thick & Gorgeous kondicionierius
Fructis Thick & Gorgeous kondicionierius

Atsiliepimai

4 Atsiliepimai

3,8

Oksana

2015 m. kovas 24 d.

Laimėjau, bet net nesitikėjau, kad tokį didelį įspūdį paliks. Tikrai pakelia nuo šaknies! Plaukai tampa minkšti ir neturi specifinio kvapo:)

Aida

2014 m. lapkritis 24 d.

Siais dazais daziau pirma karta.Siaip esu patenkinta tik noreciau gal truputi sviesesnes, nes bandziau 9.3 sviesia spalva.Idomu kiek jums atlaike?Nes jei kokias trys savaites laikys man tai liksiu prie siu dazu tikrai.

Žyginta

2014 m. lapkritis 19 d.

Tikrai švelnus veido odai valiklis. Užtenka pakankamai ilgam laikui, kvapas neblogas :)

Saida

2014 m. lapkritis 14 d.

Blogesni dažai net už pačius blogiausius. 101 atspalvis seniau dažytus plaukus nudažo mėlynai,nors turėtų būti šviesūs. Taip atsitiko ne man vienai. Čia kokia komercinė problema, kad visada pirk ir naudok tik Garnier, bet daugiau niekada gyvenime nebepirksiu šių dažų. Vietoj blondinės tapau mėlynplauke. Ačiū už sugadintus plaukus ir nuotaiką. Tokiais savo nekokybiškais dažais prarasite nemažai klientų.

Skelbti atsiliepimą