BOTANINIS RECEPTAS INTENSYVIAI PLAUKŲ PRIEŽIŪRAI

MŪSŲ BOTANINIAI RECEPTAI

RICINOS ALIEJUS IR MIGDOLAI
SILPNIEMS, LINKUSIEMS SLINKTI PLAUKAMS

Dėl aktyvaus gyvenimo būdo plaukus tenka plauti labai dažnai. Po treniruotės, vakare, prieš ilgai lauktą pasimatymą – jūsų plaukai visada turi atrodyti gaivūs ir spindėti sveikumu. Dvi svarbios plaukų priežiūros medžiagos – ricinos ir migdolų aliejai gali lengvai susidoroti su šia užduotimi. Plaukų priežiūros priemonės su šiais aliejais intensyviai maitina ir puoselėja plaukus, tačiau jų nesunkina. BotanicTherapy priemonės Castor Oil and Almond puikiai tinka naudoti dažnai.

MEDUS IR PROPOLIS
LABAI PAŽEISTIEMS PLAUKAMS SU IŠSIŠAKOJUSIAIS GALIUKAIS

Visi žino naudingąsias medaus savybes, todėl savo kasdieniame racione pakeisdami juo cukrų galime pasirūpinti savo sveikata. Lygiai taip pat, rinkdamiesi plaukų priežiūros priemones su natūraliomis sudedamosiomis dalimis, galime pasirūpinti savo plaukų sveikata ir grožiu. Iškart patirkite dviejų vertingiausių bitininkystės produktų poveikį: medaus ir bičių pikio, kurie gali pagerinti pažeistų plaukų būklę. Medus yra gerai žinoma lengva maitinamoji priemonė, suteikianti elastingumo ir ypatingo minkštumo plaukams ir odai. Bičių pikis yra bičių klijai, kurie papildo plaukus vitaminais ir pagreitina jų augimą.

LEGENDINĖS ALYVUOGĖS
SAUSIEMS IR PAŽEISTIEMS PLAUKAMS

Ne paslaptis, kad alyvuogių aliejus jau daugelį šimtmečių naudojamas plaukams maitinti ir atkurti, nes jame yra daug riebalų rūgščių ir antioksidantų. Kosmetikos priemonės, kuriose yra alyvuogių aliejaus, gali atkurti plaukus, kad ir kur būtumėte. Graikijos saulės spinduliai ar ledinis Alpių oras nebekelia grėsmės jūsų plaukams. Vertingas alyvuogių aliejus sausiems ir pažeistiems plaukams suteiks antrą gyvenimą, kupiną grožio, švelnumo ir subtilaus aromato.

ARGANŲ ALIEJUS IR KAMELIJŲ EKSTRAKTAS
NORMALIEMS IR SAUSIEMS BLANKIEMS PLAUKAMS

Vanduo, kuriuo kasdien plaunami plaukai, iš čiaupo sausina plaukus, pažeidžia lipidų sluoksnį. Tinkamai pasirinktos dažnam naudojimui skirtos plaukų priežiūros priemonės padės išvengti neigiamo poveikio plaukams. Botanic Therapy Argan Oil and Camellia extract priemonės sukurtos pagal senovinius rytiečių grožio receptus. Tarsi specialiai blankiems ir pažeistiems plaukams sukurtos Argan Oil and Camellia Extract priemonės drėkina ir maitina, visiškai atkuria ir stiprina plaukus.

SPANGUOLĖS IR ARGANŲ ALIEJUS
ištisai ir sruogelėmis dažytiems plaukams

Jūsų nudažyti plaukai atrodo tiesiog nuostabiai ir jūs neabejotinai norite, kad tokie jie išliktų kuo ilgiau! Svarbu žinoti, kad dažytiems plaukams reikia ypatingos priežiūros ne tik jų spalvai išsaugoti, bet ir plaukų kokybei pagerinti. Arganų aliejaus ir spanguolių savybių derinys padės atlikti šią užduotį. Arganų aliejus intensyviai maitina plaukus, o spanguolės saugo nuo neigiamo aplinkos poveikio. Rezultatas – stiprūs ir sveiki plaukai, ilgai išliekanti spalva.

ŽALIOJI ARBATA, EUKALIPTAI IR CITRONAI
NORMALIEMS, LINKUSIEMS RIEBALUOTIS PLAUKAMS

Net šalčiausią žiemą malonūs vasaros prisiminimai gali pakelti nuotaiką. Prisimenate, kaip saulės spinduliai žaidė jūsų plaukuose, o gaivus jūros vėjelis maloniai glostė veidą? Atkurkite vasariškus plaukų pojūčius bet kuriuo metų laiku su unikaliomis Botanic Therapy Green Tea, Eucalyptus and Citrus priemonėmis: dėl veiksmingų natūralių sudedamųjų dalių savybių ir malonaus subtilaus aromato derinio šios linijos priemonės ne tik efektyviai kovoja su riebalų pertekliumi, bet ir suteikia plaukams daugiau lengvumo ir žvilgesio.

MŪSŲ FILOSOFIJA

PROFESIONALIAI ATRINKTI RECEPTAI

Botanic Therapy – unikalūs botaniniai receptai jūsų natūraliam plaukų grožiui atkurti. Kruopščiai atrinktos natūralios sudedamosios medžiagos – augalų, gėlių ir uogų ekstraktai yra suderinti su vertingais maitinamaisiais aliejais, išsaugančiais visas naudingas savybes. Mūsų malonūs aromatai gaivina ir stiprina visų natūralių sudedamųjų medžiagų galias. 6 unikalios intensyvios priežiūros formulės net daugiausiai rūpesčių keliantiems plaukams

NATŪRALIOS SUDEDAMOSIOS DALYS

Per daugelį metų Garnier įgijo pasaulinio veiksmingiausių natūralių sudedamųjų medžiagų paieškos, tyrimų ir atrankos eksperto statusą.

INTENSYVI PRIEŽIŪRA

Sukaupę ilgametę patirtį ir pritaikę novatoriškas technologijas mes sugebame išsaugoti visas naudingas veikliųjų medžiagų savybes, todėl jūs galite pajusti visą gamtos galią ir energiją. Visi Botanic Therapy receptai suteikia plaukams gyvybingumo, jie atrodo sveikesni. Išbandykite ne tik valomąsias ir maitinamąsias mūsų plaukų priežiūros priemonių savybes, bet ir išskirtinį jų veiksmingumą.

NATŪRALIAI GRAŽŪS PLAUKAI

Tikime, kad tikrasis grožis yra natūralus grožis. Sukūrėme Botanic Therapy mąstydami apie jus ir žydintį jūsų grožį. Visos formulės suteikia plaukams gyvybingumo, jie atrodo sveikesni. Šiose priemonėse nėra parabenų, todėl jos veikia stipriai, tačiau švelniai, kasdien atskleisdamos natūralų jūsų plaukų grožį.

MŪSŲ SUDEDAMOSIOS DALYS

ŽALIOJI ARBATA
CITRUSINIAI VAISIAI
EUKALIPTAI
MIGDOLAI
PROPOLIS
MEDUS
SPANGUOLĖS
RICINOS ALIEJUS
ARGANŲ ALIEJUS
ALYVUOGIŲ ALIEJUS
KAMELIJŲ EKSTRAKTAS