Atkuriamasis Šampūnas Ultra Doux Honey Treasures

Atkuriamasis Šampūnas Ultra Doux Honey Treasures

4,9

Atkuriamasis šampūnas skirtas trapiems ir lūžinėjantiems plaukams. Į jo sudėtį įeina 3 bičių avilyje slypintys lobiai:  bičių pienelis, pikis ir medus.
 
Šis parabenų neturintis lengvas kreminis šampūnas gausiai putoja ir akimirksniu išsiplauna neapsunkindamas plaukų. Suteikia plaukams atpalaiduojamai veikiantį malonų medaus kvapą.
 
Rezultatas:

  • Geriau pamaitinti, apsaugoti ir atkurti nuo šaknų iki galiukų plaukai sustiprėja. 
  • Tampa stipresni, labiau spindintys ir paklusnesni. 
  • Tampa švelnūs ir nuostabiai gražūs.

Atkuriamasis Šampūnas Ultra Doux Honey Treasures
Atkuriamasis Šampūnas Ultra Doux Honey Treasures

Atsiliepimai

130 Atsiliepimai

4,9

Diana

2015 m. spalis 11 d.

Nerealus! Jau pats plovimo procesas labai malonus deka nuostabaus kvapo ir teksturos, o ir rezultatas puikus. Ir plaukai greiciau auga.

Dovilė

2015 m. birželis 10 d.

Sveiki, Pirmiausiai noriu pasakyti, kad šis šampūnas ir kondicionierius man labai patinka. Plaukai tapo minkšti, purūs, nesiriebaluoja, blizga, labai skaniai kvepia. Pirmą kartą aš gavau juos nemokamai išbandyti ir nuo to laiko naudoju pastoviai. Bet ...... noriu pasidalinti ir nelabai kokia patirtimi. Gal būt tai tik sutapimas, bet prieš kelias savaites nuvažiavau į sodybą, kurioje yra bičių aviliai. Prieš tai ryte plaukus buvau išsiplovusi šiuo šampūnu su kondicionieriumi. Ir tik išlipus iš mašinos mane užpuolė bitės. Sugėlė trys bitės ir gėlė tik į galvą. Kitų žmonių jos nepuolė, tik mane. Norėjau pasiteirauti, galbūt Garnier yra dariusi kokius bandymus? Ar yra atlikti tyrimai? Produktų instrukcijose nenurodyta, kad tai gali kelti pavoju ir pritraukti vabzdžius. Dėkoju už atsakymus.

žymantė

2015 m. balandis 25 d.

Labai labai patinka, kol kas patys mėgstamiausi šampūnai šios garnier ultra doux linijos :) Pati naudoju ir draugėm rekomenduoju :)

Rima

2015 m. kovas 14 d.

Puikus šampūnas, mano pažeistiems šviesintiems plaukams tiko labiau nei dauguma labai brangių. Neapsunkina, sudrėkina, plaukai blizgantys ir švarūs. Labai patiko, tikiuosi nedings iš prekybos. + kaina neįtikėtinai maža! Kaukė ir balzamas irgi super

Lijana

2015 m. kovas 7 d.

Vienas iš kelių šampūnų visoje Lietuvos rinkoje, kuris taip giliai drėkina ir pamaitina plaukus. Nesitikėjau tokio puikaus rezultato, tad likau labai maloniai nustebinta.

Skelbti atsiliepimą