ŠUKUOSENOS BIURUI, PRAKTIŠKOS ŠUKUOSENOS IR PLAUKŲ STILIZAVIMO UŽUOMINOS

ELEGANTIŠKOS IR PAPRASTOS ŠUKUOSENOS BIURUI

ŠUKUOSENOS BIURUI, PRAKTIŠKOS ŠUKUOSENOS IR PLAUKŲ STILIZAVIMO UŽUOMINOS

Visada sunku subalansuoti savo šukuosenas taip, kad jos ne tik atrodytų stulbinančiai ir patraukiančiai dėmesį, bet ir profesionaliai bei elegantiškai. Mes atlikome tyrimus ir, mūsų nuomone, tu sutiksi, kad šios penkios šukuosenos yra tobulos darbui biure. Pritaikyk jas savo plaukų tipui ir bendram stiliui. Geriausias šukuosenų aspektas yra tas, kad jos visos labai universalios ir tinka bet kokiai darbo aplinkai.

Aukštai surišta arklio uodega

Aukšta arklio uodega atrodo labai profesionaliai, be to, parodo tavo plaukų apimtį ir tekstūrą. Ši šukuosena greičiausiai paruošiama ir todėl idealiai tinka toms dienoms, kai žadintuvas nepažadina laiku!

Susegti atgal ir banguoti

Naudok plaukų sąvaržėles tam, kad susegtum plaukus atgal, ir plaukų suktuvą arba tiesintuvą tam, kad išgautum prašmatnų banguotą efektą per visą savo plaukų ilgį. Kai pusė tavo plaukų susegti atgal, visai lengva palaikyti juos tvarkingus ir puošnius.

Supintas „balerinos“ kuodas

Supintas „balerinos“ kuodas daro tavo plaukus elegantiškus. Dar geriau, jei paliktum kelias sruogas palaidas galvos priekyje, tačiau ši šukuosena reikalauja šiek tiek daugiau laiko, nei kitos apibūdintos.

Šeštojo dešimtmečio kuodas

Šeštojo dešimtmečio stiliaus kuodas yra tradicinė, laiką pralenkianti išvaizda. Surišk savo kuodą gan žemai ir sutvirtink su gumele, segtukais, ar net biure besimėtančiu pieštuku. Nepaisant jo klasikinio stiliaus, jis puikiai modernizuotas ir įterptas į dvidešimt pirmojo amžiaus darbo vietą.

Patobulinta kasa

Sklastyk plaukus vienoje pusėje su kasa, kuri prasideda maždaug tavo galvos viduryje. Naudok plaukų lankelį tam, kad suimtum laisvus plaukus. Ši šukuosena elegantiškesnė ir norint ją atlikti teisingai reikia daugiau laiko.

Šios prašmatnios biurui tinkamos šukuosenos leidžia tavo plaukams būti pastebėtiems be baimės, kad jos gali netikti darbo vietai. Gali žaisti su šiomis šukuosenomis, kad pritaikytum jas savo plaukų tipui ir veido formai. Šios šukuosenos yra neabejotinos klasikos, ganėtinai lengvai padaromos prieš einant į darbą!

garnier
Visi patarimai