SPALVŲ MADOS: KOKIĄ SPALVĄ RINKTIS RUDENINAM SPINDESIUI?

5 UŽUOMINOS, PADĖSIANČIOS IŠSIRINKTI TAU TINKAMĄ PLAUKŲ SPALVĄ

SPALVŲ MADOS: KOKIĄ SPALVĄ RINKTIS RUDENINAM SPINDESIUI?

Nauja plaukų spalva – asmeniškas pasirinkimas. Neišsigąsk tokios pasirinkimų gausos: pasinaudok šiomis 5 naudingomis užuominomis ir rask spalvą, kuri tinka tau!

Išsirinkti plaukų spalvą niekada nelengva, nesvarbu, ar esi plaukų dažymo namie ekspertė, ar tai tavo pirmas kartas. Tavo pasirinkimas labai priklausys nuo natūralios odos ir plaukų spalvos.

1. Šiltos spalvos šiltiems odos tonams

Kaip jau tikriausiai žinai, odos tonas yra vienas svarbiausių dalykų renkantis tinkančias plaukų spalvas. Žmonės su rausvais, raudonais, geltonais ir alyviniais odos tonais atrodys puikiai su šiltesnėmis plaukų spalvomis, pavyzdžiui, su auksiniais ar tamsiais rudais atspalviais.

2. Šaltos spalvos šaltiems odos tonams

Tie, kurių oda turi šaltesnių, labiau „citrusinių“ tonų su melsvomis užuominomis, turėtų rinktis šaltesnes plaukų spalvas. Tai reiškia, kad gali ramia širdimi rinktis ryškiausias spalvas, pavyzdžiui, melsvo pagrindo pelenų blondinės spalvą arba purpurinio atspalvio raudonus plaukų dažus.

3. Per daug nenutolk nuo natūralios plaukų spalvos

Kai kas nors atrodo natūraliai, tai, be abejonės, iš karto atrodo geriau! Puiki taisyklė yra nenutolti nuo savo natūralios plaukų spalvos daugiau nei dviem tonais (šviesiau ar tamsiau), kadangi tavo plaukų šviesumas dažniausiai dera su odos spalva. Jei pasirinksi per tamsią spalvą, tavo natūrali odos spalva atrodys per daug išblukusi, ir atvirkščiai. Jei abejoji, nudažytos šaknys ar plaukų galiukai gali sukurti laipsnišką efektą, ir šiuo metu tai madinga!

4. Svarbiausia – pamažu

Dramatiškam spalvos pokyčiui turi skirti daug laiko. Jei nori iš brunetės tapti blondine, pirmiausia išbandyk tamsesnę plaukų spalvą, tada savo norimą atspalvį. Rūpinkis savo plaukais su „Garnier“ produktais dažytiems plaukams. Jie aprūpins tavo plaukus maistinėmis medžiagomis ir meile!

5. Maišyk ir grupuok!

Šiomis dienomis mes turime gausybės ragą išmanių plaukų dažymo triukų, kuriuos gali naudoti skirtingoms spalvoms sumaišyti tam, kad atrodytumėte arba natūraliai, arba išskirtinai. Išbandyk ilgas tamsias šaknis su šviesesniais galiukais stilingam „ombre“ efektui.

Visi patarimai