PRODUKTAI: ŠAMPŪNAS KAIP PASIRINKTI

KAIP RASTI GERIAUSIĄ ŠAMPŪNĄ SAVO PLAUKAMS?

PRODUKTAI: ŠAMPŪNAS KAIP PASIRINKTI

Kartais galime pasimesti tarp tiek daug rūšių skirtingų šampūnų. Šampūnas sausiems plaukams, šampūnas riebiems plaukams, šampūnas skilinėjantiems galiukas... Bet ar jie iš tikrųjų skiriasi? Ir kaip man rasti patį geriausią?

Žinokite savo plaukus

Faktas tai, kad šampūnai skirtingi. Kiekvienas jų buvo sugalvotas skirtingam tikslui ir gali būti sudarytas iš skirtingų ingredientų. Todėl Jums reikia žinoti savo plaukų tipą tam, kad galėtumėte pasirinkti sau tinkamą. Taip pat turite apsvarstyti, kaip su jais elgiatės (turime omenyje dažymą ar karščio naudojimą stilizavimui).

Pirmiausia, ar Jūsų plaukai stori, ar ploni? Storiems plaukams, be abejonės, reikės stipresnio, sunkesnio šampūno, kuris turi vėlimąsį mažinančių savybių ir taip pat stipriai valo. Išbandykite stiprų valomąjį šampūną, kuris pašalins visus nešvarumus ir suteiks Jūsų plaukams žvilgesio.

Ploni plaukai reikalauja švelnesnių priemonių, su silpnesniais ingredientais, nes jie gali per daug dirginti galvos odą. Žmonės su plonesniais plaukais dažniau turi riebesnę galvos odą.

Šie dalykai mus priveda prie sausų ar riebių plaukų klausimo. Kadangi naudojate šampūną tik tiesiogiai ant galvos odos, turite užtikrinti, kad naudosite tokį šampūną, kuris nesukels Jūsų odos problemų.

Šampūnas sausiems plaukams dažniausiai sudarytas iš natūralių aliejų ir nedaug arba visai be alkoholio, todėl stabdo sausėjimą. Dažytiems plaukams tinkamiausi pasirinkimai be sulfatų, kadangi jie apsaugo spalvą nuo blukimo.

Šampūnas riebiems plaukams turi daugiau valomųjų detalių, taip pat proteinus didinančių ingridientų ir vitaminų Jūsų plaukų stiprinimui.

Žinokite, kada plauti galvą

Galiausiai, prieš rinkdamiesi tinkamą šampūną, nepamirškite: turite naudoti jį tik tada, kada tikrai reikia. Natūraliai sausa galvos oda gali būti suerzinta valomosios šampūno galios, todėl turite tai daryti tik kartą per savaitę. Tas pats tinka ir riebiems plaukams, nes dažnas šampūno naudojimas gali priversti galvos odą gaminti dar daugiau riebalų.

Visi patarimai