PRODUKTAI: PUTOS, KREMAS, ŽELĖ, ALIEJUS IR SERUMAS

APIE ALIEJUS IR SERUMUS IŠ ESMĖS: KAS JIE YRA IR AR JUMS JŲ REIKIA?

PRODUKTAI: PUTOS, KREMAS, ŽELĖ, ALIEJUS IR SERUMAS

Šitoks didelis aliejų ir serumų plaukams pasirinkimas šiomis dienomis gali sukelti stresą. Jūs įsitikinę, kad Jūsų plaukų priežiūroje kažko trūksta, tačiau nežinote, ko... Tiesa tokia, kad skirtumas tarp plaukų aliejaus ir, kaip kai kurie vadina, jo puošnesnio pusbrolio – plaukų serumo – dažnai būna nedidelis, todėl surašėme keletą vertingų patarimų, kuriuos rasite žemiau.

Rūpinamasis prieš stilizavimą, drėkinimas prieš padengimą

Paprastai kalbant, plaukų aliejai yra labiau plaukų priežiūros produktai nei plaukų stilizavimo įrankiai. Jie pilni įvairių natūralių aliejų, kurie prisideda prie Jūsų natūralių plaukų riebalų atkūrimo ir drėkinimo, taip stiprindami ir skatindami plaukų augimą ir vėlimąsi, priklausomai nuo recepto.

Ir priešingai, plaukų serumai daugiausiai sukurti stilizavimo tikslams. Savo sudėtyje jie turi silikono ir skirti išlyginti, ištiesinti Jūsų plaukus ir suteikti jiems žvilgesio.

Serumai veikia suteikdami Jūsų plaukams apsauginį silikono sluoksnį, kuris padeda išlyginti plaukų epidermius ir suteikia kiekvienai sruogai žvilgesio, sukurdami gražių, spindinčių plaukų efektą. Šis sluoksnis taip pat apsaugo nuo karščio daromos žalos,todėl serumai yra puikios apsauginės plaukų priemonės, nesvarbu, ar džiovinate, ar tiesinate, ar garbanojate.

Plaukų aliejai, priešingai nei serumai, įsigeria į Jūsų plaukus ir maitina juos iš vidaus. Tai reiškia, kad jie taip pat suteikia daugiau žvilgesio, nes sveikesni plaukai, savaime suprantama, labiau blizga ir žvilga.

Abu produktai geriausiai veikia, jei juos naudojate, kol Jūsų plaukai vis dar šlapi. Serumas turėtų būti išlygintas šukuojant plaukus plačiu šepečiu ką tik po dušo, prieš plaukus stilizuojant. Tas pats tinka ir aliejui, bet jei norite giliai kondicionuoti, galite jį naudoti prieš ar net dušo metu tam, kad suteiktumėte galvos odai apsaugą nuo šampūno.

Užbaigiant šią temą: jei ieškote maitinimo injekcijos sugadintų arba išsausėjusių plaukų atstatymui, rinkitės plaukų aliejų. Jei norite apsaugoti plaukus nuo vėlimosi ir karščio bei suteikti jiems žvilgesio, naudokite plaukų serumą!

Visi patarimai