PRODUKTAI: ALIEJUS NAUDOS

5 PLAUKŲ ALIEJAUS NAUDOS

PRODUKTAI: ALIEJUS NAUDOS

Jaučiatės skeptiškai dėl plaukų aliejaus naudojimo Jūsų plaukams? Esate įsitikinusi, kad nenorite keisti savo plaukų priežiūros produktų? Paskaitykite šias penkias priežastis, kodėl aliejus naudingas Jūsų plaukams.

1. Jis natūralus

Beveik visi plaukų aliejai pagaminti iš natūralių aliejų, esančių įvairiuose riešutuose, gėlėse, augaluose... ko tik nori, nors populiariausi būtų argano ir alyvuogių aliejai. Šie produktai skirti plaukus drėkinti ir maitinti.

2. Svarbu ne kiekybė, o kokybė

Jūs nebebijosite plaukų aliejų kainų, kai pamatysite, kokia didelė jų nauda. Priešingai nei kitų plaukų priežiūros produktai, užtenka tik kelių plaukų aliejaus lašų tam, kad gautumėte norimą efektą.

3. Gilus maitinimas

Šampūno, dažų ir karščio naudojimas gali atimti iš Jūsų plaukų natūralius aliejus, todėl plaukų aliejaus naudojimas yra būtinas. Jis pripildo šį būtiną komponentą, kuris ne tik stiprina plaukus, bet ir skatina augimą.

4. Apsauga

Plaukų aliejaus naudojimas prieš galvos plovimą arba stilizavimą suteikia plaukui apsauginį barjerą, kuris sumažina žalą. Kai kurie aliejai net gaminami su UV apsauga, todėl puikiai tinka norint palaikyti dažytus plaukus ryškius ir sveikus.

5. Nesiveliantys, nelūžinėjantys

Plaukų aliejus gali pakeisti vėlimąsi mažinančius serumus, švytėjimą skatinančius plaukų lakus ir kondicionavimo produktus. Tai labai naudinga garbanotiems plaukams arba natūraliems plaukams, kurie linkę sausėti ir lūžinėti.

Visi patarimai