PLAUKŲ DAŽYMAS, PLAUKŲ PRIEŽIŪRA IR ŠVIEŽIAI DAŽYTI PLAUKAI

KAIP RŪPINTIS ŠVIEŽIAI DAŽYTAIS PLAUKAIS

PLAUKŲ DAŽYMAS, PLAUKŲ PRIEŽIŪRA IR ŠVIEŽIAI DAŽYTI PLAUKAI

Pagrindinės rekomendacijos, ką daryti norint palaikyti dažytus plaukus švelnius ir ryškius

Kai nusidažai plaukus sau tobulu atspalviu, kitas dalykas, kurį turi padaryti – pasirūpinti, kad tavo plaukai būtų tinkamai prižiūrėti. Nesvarbu, ar nusprendei pasikeisti drastiškai, ar tik subtiliai, bet kokie plaukų dažai paliks tavo plaukus šiurkštesnius ir sausesnius nei anksčiau. Bet nebijok! Naudojantis šiais patarimais ir taktikomis, tavo plaukai bus tokie pat švelnūs kaip ir anksčiau.

Rūpinkis savo plaukais švelniai ir meiliai!

Kondicionuok: ne paslaptis, kad bet kokie ilgalaikiai plaukų dažai gali palikti tavo plaukus šiurkštesnius nei anksčiau. Jei nori užkirsti tam kelią, pridėk gilų kondicionavimą į savo plaukų priežiūros rutiną – bent kartą per savaitę. Sudrėkink savo plaukus su šiltu vandeniu, uždėk kondicionierių ir palik pusei valandos. Kai kruopščiai išskalausi, turėtum matyti pokytį iš karto, nes plaukas bus minkštesnis ir labiau spindės. 

Naudok tinkamą šampūną: venk naudoti stiprų šampūną, kuris pavers tavo plaukus išglebusiais ir sugadintais. Pasirink švelnų šampūną, sukurtą dažytiems plaukams, kuris padės tau palaikyti spalvą. Surask geriausią šampūną, kuris paryškins tavo spalvą.

Venk plaukų džiovintuvo: jei neskubi, venk naudoti savo plaukų džiovintuvą, tiesintuvą ar suktukus, nes jie daro plauką poringą. Leisk plaukams džiūti natūraliai, kiek įmanoma, arba pasirūpink, kad turėtum apsaugą nuo karščio – purškalą arba aliejų – prieš pradedant procedūras.

Dažyk dažnai, bet ne per dažnai: turėtum dažyti plaukus ne dažniau kaip kartą per mėnesį. Per dažnas plaukų dažymas daro juos šiurkščius ir panašius į šiaudus. Taip pat nekeisk atspalvių pernelyg dažnai.

Kitą kartą, kai dažysi plaukus: pasirink geriausią produktą. Tinkamo produkto naudojimas dažant plaukus namie padės išlaikyti tavo plaukus saugius nuo stiprių chemikalų. Modernūs plaukų produktai, kurių sudėtyje daugiausia aliejų, neturi amoniako ir padaro plaukus švelnius ir švytinčius.

Visi patarimai