PLAUKŲ DAŽYMAS NAMIE: TAVO PIRMASIS PLAUKŲ DAŽYMAS NAMIE

PIRMAS PLAUKŲ DAŽYMAS NAMIE – KĄ TURI ŽINOTI

PLAUKŲ DAŽYMAS NAMIE: TAVO PIRMASIS PLAUKŲ DAŽYMAS NAMIE

Plaukų dažymas namie neturi būti košmaras!

Plaukų dažymas namie pirmą kartą gali būti drąsą atimanti užduotis. Su šiais patarimais, kaip dažyti savo plaukus, gali būti tikra, kad tavo plaukai atrodys profesionaliai ir madingai! 

Nereikalauja pastangų ir lengva! 

1. Būk realistiška

Kai renkiesi plaukų spalvą pirmą kartą, būk tikra, kad spalva tiks tavo natūraliam odos tonui. Juodi plaukų dažai nėra geriausias pasirinkimas, jei esi šviesiaodė ir blondinė. Vietoj to pasirink medaus ar vario atspalvį.

2. Pirk daugiau

Dažnai žmonės nuvertina, kiek plaukų dažų jiems reikės. Jei turi ilgus ir storus plaukus, visada pirk daugiau dažų, kad padengtum visus plaukus lygiai. Juk nenori nusivilti!

3.  Apsaugok savo odą

Plaukų dažai ant odos gali būti tikra rakštis, nes prireikia kelių dienų jiems pašalinti. Kad to išvengtum, naudok aliejų kūdikiams arba stiprų odos kremą prie plaukų linijos ir ant ausų galiukų. Kad apsaugotum rankas ir nagus, būtinai dėvėk pirštines, esančias plaukų dažų dėžutėje.

4. Atlik alergijos testą

Kiekvieną kartą, kai dažai plaukus, būtinai atlik alergijos testą 48 valandas prieš dažymą.

5. Praktikuokis susitvarkyti su sunkumais

Visi plaukų dažai savo sudėtyje turi peroksido, kuris gali atimti iš plauko jo natūralią drėgmę ir palikti jį sausą ir šiurkštų. Būtinai naudok kondicionierių, kuris įdėtas į plaukų dažų dėžutę, ir prisimink bent kartą per savaitę gerai kondicionuoti plaukus.

6. Neplauk galvos

Šviežiai dažyti plaukai neturėtų būti plaunami bent 48 valandas. Tai pakankamai laiko plaukų natūraliems folikulams iki galo įtvirtinti spalvą. Kelias dienas pabūk surištais plaukais ir palauk, kol galėsi pademonstruoti puikią plaukų spalvą.

7. Kai pagaliau plausi galvą

Būtinai naudok specialius gaminius dažytiems plaukams, kadangi jie sukurti specialiai tam, kad spalva būtų ryškesnė ilgesnį laiką ir kad plaukai natūraliai švytėtų.

Visi patarimai