NAUJOS IR SENOS PLAUKŲ MADOS: RETRO STILIUS

5 RETRO ŠUKUOSENOS, KURIOS SUTEIKS ŽAVESIO KASDIENEI JŪSŲ IŠVAIZDAI

NAUJOS IR SENOS PLAUKŲ MADOS: RETRO STILIUS

Žiupsnelis retro žavesio gali suteikti kasdienei išvaizdai šiek tiek žvilgesio. Vintažinės šukuosenos šiuo metu yra visur, tad jei norite sukurti madingą išvaizdą, Jūsų plaukų kupeta yra puiki vieta, nuo ko pradėti. Štai keletas mūsų mėgstamiausių:

1. „Bičių lizdas“

„Bičių lizdas“ arba „pūsta šukuosena“ nusiaubė šeštąjį dešimtmetį kaip audra ir niekad neprarado savo populiarumo. Ji didelė, ryški ir įžūli. Jei norite spinduliuoti pasitikėjimu savimi ir atkreipti dėmesį, turėtumėte suteikti šiai šukuosenai šansą. Nepamirškite plaukų lako.

2. Retro šukuosena, papildyta galvos skraiste

Užsiriškite ryškią galvos skraistę ant netvarkingo kuodo tam, kad suteiktumėte modernią išvaizdą šiai ikoniškai šukuosenai. Aukštai surišti plaukai – puikus būdas paryškinti veidą, bet aukštai surišta retro stiliaus šukuosena suteiks Jūsų išvaizdai senovinių ir moteriškų atspalvių.

3. Stačiokiškai trumpai pakirpti plaukai

Trečiojo dešimtmečio flaperės padarė šią šukuoseną įžymią. Devintajame dešimtmetyje ji vėl tapo populiari ir gavo antrą šansą gyvenimui. Ji spinduliuoja pasitikėjimu savimi ir yra puikus būdas Jūsų kasdienei išvaizdai suteikti klasiškumo. Trumpai kirpti plaukai yra šukuosena tiems, kurie nori patraukti į save dėmesį.

4. „Ežiukas“

Retro ežiukas tikrai patraukė mūsų dėmesį. Daug apimties turinti šukuosena yra akinanti, linksma ir lengva atkurti. Sušukuokite plaukus viršun ir sutvirtinkite segtukais.

5. Retro garbanos

Didelės, glotnios, galinčios paversti ramią mergaitę fatališka moterimi. Nedaug liko įžymybių, kurios neišbandė šios šukuosenos, ir daugelis pagal jas susikūrė savo įvaizdį. Retro garbanos labai smagios ir tinka tiek ilgiems, tiek trumpiems plaukams. Susikurkite holivudišką išvaizdą plaukų suktuvu arba karštais suktukais ir traukite visų žvilgsnius kaip kino žvaigždė.

Visi patarimai