MAISTAS ODAI: GERIAUSI MAISTO PRODUKTAI ŠVYTINČIAI ODAI

GERIAUSI MAISTO PRODUKTAI ŠVYTINČIAI ODAI

MAISTAS ODAI: GERIAUSI MAISTO PRODUKTAI ŠVYTINČIAI ODAI

Leiskite savo odai nušvisti, valgydami šiuos puikius produktus!

Nors norint puikiai atrodyti ir jaustis svarbiausia yra suderinti gerą mitybą ir mankštą, yra tam tikrų „stebuklingų“ maisto produktų odai, kuriuos valgydami išvengsite sausos, šiurkščios odos ir švytėsite tiek viduje, tiek ir išorėje. Kupini vitaminų, maistingųjų medžiagų ir antioksidantų, šie ilgą sąrašą sudarantys „stebuklingi“ maisto produktai turėtų būti visų kasdienės odos priežiūros dalis. Skaitykite toliau, jei norite sužinoti apie (kartais nustebinsiančius savo įvairove) odai naudingus maisto produktus:

Maistas odai: „stebuklingi“ maisto produktai

Prieš ispanų užkariavimą buvęs actekų numylėtiniu, burnotis turi labai daug baltymų ir maistingųjų medžiagų. Nuo seno jis naudojamas gydyti įvairias odos problemas ir dėl įspūdingos savo sudėties ir antioksidacinių galių yra privalomas produktas, jei norite jaunatviškos ir švytinčios odos.

Soras taip pat privaloma valgyti, jei norite sveikos ir jaunatviškai atrodančios odos. Jose yra daug antioksidantų, gausybė įvairiausių maistingųjų medžiagų ir vitaminų, padedančių išlaikyti odą gražią bei ją apsaugoti.

Gal kiek netikėti kaip maistas odai, žemės riešutai turi daug B grupės vitaminų ir vitamino E, todėl jie yra galingas antioksidantas, padedantis mažinti stresą. Puikus derinys norint apsisaugoti nuo senėjimo ženklų!

Dažnai nepelnytai laikoma piktžole, kiaulpienė turi įvairiausių naudingų maistingųjų medžiagų, kurios padeda išlaikyti odą sveiką. Ji netgi gali padėti prieš aknę. Galite įdėti kiaulpienių į salotas arba ruošti jų arbatą.

Šalavijo sėklos yra puikus naujas mitybos papildas, jei norite, kad Jūsų oda šytėtų. Šios sėklos turi daug daugiau antioksidacinės galios net už mėlynes, todėl užbarsčius jų ant salotų galima ženkliai sulėtinti odos senėjimo procesus.

Kopūstpalmių uogų milteliai yra aukščiausios klasės odos priežiūros priemonė, naudojama kovoti ir su odos negalavimais, ir su ankstyvaisiais senėjimo ženklais. Įmaišykite šaukštelį į savo smūtį ir mėgaukitės nauda!

Paskutinis, bet ne prasčiausias: juodasis šokoladas yra netikėtas šiame odos priežiūros „stebuklų“ sąraše. Vartojamas saikingai, juodasis šokoladas gali apsaugoti, pagerinti kraujotaką ir padėti drėkinti odą. Jis taip pat mažina streso hormonų – pagrindinių senėjimo kaltininkų – kiekį.

Taigi – nesikuklinkite, skanaus! O jei šio sąrašo nepakaks, pasidairykite po „Garnier“ produktus ir „susileiskite“ stebuklingųjų maisto produktų tiesiai į odą!

garnier
Visi patarimai