KAIP NAUDOTIS DEZODORANTU: KADA NAUDOTI

DEZODORANTĄ NAUDOTI RYTE AR VAKARE?

KAIP NAUDOTIS DEZODORANTU: KADA NAUDOTI

Ar tu esi rytinis, ar vakarinis dezodoranto žmogus?

Paros laikas, kurio metu naudoji dezodorantą, turi įtakos.

Dezodoranto naudojimas yra svarbus ritualas mūsų kasdienėje priežiūros rutinoje. Kiekvienas žino, kaip gyvybiškai svarbu mums yra būti šviežiems, tačiau koks dienos laikas yra efektyviausias dezodoranto naudojimui?

Dažnos dezodoranto naudojimo laiko klaidos

Dauguma žmonių naudoja dezodorantą ar antiperspirantą rytais po dušo. Tačiau vyrams ir moterims, kurie mėgsta stipresnį efektą (ypač daug prakaituojantiems), antiperspiranto naudojimas naktį gali būti efektyvesnis. Tavo kūno temperatūra naktimis yra žemesnė, o vidinė rankų oda imlesnė aktyviems ingredientams. Iškart po dušo Jūsų oda gali būti drėgna, o kūno temperatūra aukšta, kas sumažina dezodoranto veiksmingumą.

Žinoma, niekas nedraudžia naudoti mėgiamą dezodorantą rytais tiek pat, kiek ir vakarais, tam, kad kvepėtumėte šviežiai ir švelniai. Geriausius dezodorantus naudoti bus vienas malonumas, nes jie suteiks apsaugą sudėtingose situacijose, pavyzdžiui, karštame traukinyje ar bėgant į autobusą. Modernūs dezodorantai taip pat siūlo platų rutulinių ir purškiamų dezodorantų pasirinkimą – pastaruosius užtenka naudoti kartą per dvi dienas. Šiuos dezodorantus naudokite optimaliam sausų ir vėsių vidinės rankų odos efektui ryte arba vakare, priklausomai nuo Jūsų asmeninės rutinos. 

Dezodorantas vyrams ir moterims

Anot vieno posakio, „vyrai prakaituoja, o moterys švyti“ – ar tai reiškia, kad jiems reikia skirtingai naudoti dezodorantą? Kiekvieno asmeninė rutina labiau priklauso nuo jo pomėgių ir poreikių, nei nuo lyties. Kai kurie vyrai prakaituoja daugiau, o kai kurios moterys „švyti“ ryškiau! Yra siūlomas platus produktų pasirinkimas, su subtiliais aromatais, kurie specialiai parinkti, kad vyrai ir moterys jais mėgautųsi.
Vadinasi, viskas priklauso nuo tavo kasdienybės, poreikių ir jautrumo, todėl pirmyn – naudokite dezodorantą tada, kada tinka tau! Tuomet galėsite jaustis patogiai ir užtikrintai visą dieną ir naktį. Pasirinkite iš plataus „Garnier“ dezodorantų asortimento – raskite tobulai Jums tinkantį jau šiandien!

garnier
Visi patarimai