DEZODORANTO DĖMĖS

DEZODORANTO DĖMĖS

DEZODORANTO DĖMĖS

Jei tau nesiseka ir retkarčiais ant savo marškinių randate dezodoranto dėmių, yra keletas būdų jas pašalinti.

Kaip pašalinti dezodoranto dėmes

Svarbu: visada pirmiausia išbandykite mažą, aplinkiniams nematomą medžiagos plotelį.

Patikrintas metodas dezodoranto dėmėms šalinti yra suteptos vietos mirkymas acto ir vandens mišinyje. Paruošk mišinį vienodo kiekio acto ir šilto vandens. Pamerk išteptas vietas mišinyje kelioms valandoms ir skalbk kaip įprasta. Pabandyk švelniai trinti paveiktą vietą mažu kiekiu amoniako, užpilto ant audinio, ir skalbk kaip įprasta. Tam, kad pašalintum įkyrėjusias geltonas dezodoranto dėmes, sumaišykite šiek tiek kepimo sodos su vandeniu prieš paskirstant ant dėmėtos vietos. Leiskite mišiniui išdžiūti, tada skalbkite.
                                                                                                                                                                                                                                                                   Itin stiprias dezodoranto dėmes prieš skalbimą pašveisk; pasirinktą dėmių valymo mišinį gali tekti įtrinti į medžiagą su nagų šepečiu. Jei reguliariai patiriate problemas su dėmėmis, apsvarstykite dėmių šalinimo metodus naudoti reguliariai, kol dėmės netapo matomos.

Žinoma, geriausias būdas išvengti dezodoranto dėmių – pasirinkti produktą, kuris apskritai neteplioja! Išbandykite „Garnier“ dezodorantus – fantastiškas pasirinkimas netepliojančių dezodorantų, kurie specialiai sukurti apsaugoti baltus, spalvotus ir juodus drabužius nuo bjaurių dėmių.

Visi patarimai