BENDROS PLAUKŲ PRIEŽIŪROS REKOMENDACIJOS

TURĖK VISKĄ: NEPAPRASTAI STILIZUOTI PLAUKAI, KURIAIS RŪPINAMASI

BENDROS PLAUKŲ PRIEŽIŪROS REKOMENDACIJOS

Kai kalbama apie plaukų tvarkymą, yra milijonas skirtingų produktų, priemonių ir užuominų, kurios gali priversti tave galvoti, kad niekada nežinosi, kurie iš jų yra geriausi. Vis dėlto yra keletas paprastų būdų užtikrinti, kad tavo plaukai būtų sveiki, net jei ir mėgsti juos stilizuoti taip pat dažnai, kaip ir mes!


Viską atlik greitai, vėsiai ir apsaugotai

Ne paslaptis, kad per daug karščio kenkia tavo plaukams ir verčia juos skilinėti bei lūžinėti. Todėl turėtum įsigyti gerus plaukų stilizavimo produktus, kurie turi skirtingus temperatūros nustatymus ir naudoja žemiausią įmanomą temperatūrą, kuri vis tiek atlieka savo darbą.

Prieš pradėdama stilizuoti plaukus, gali apsaugoti juos nuo karščio naudodama nuo karščio apsaugantį plaukų laką, kuris apgaubia plaukus silikono barjeru, neleidžiančiu drėgmei prasiskverbti ir todėl karštis negali padaryti per daug žalos.
Džiovink plaukus kiek įmanoma mažiau, leisk jiems išdžiūti natūraliai ir, jei ketini džiovinti plaukus žemyn galva – nedaryk to! Taip darydama rizikuoji atverti plaukų epidermius, o tai gali privesti prie pažeistų, negyvų plaukų.
Pradėk plaukų stilizavimą su suktukais ar tiesintuvais tik tada, kai tavo plaukai visiškai sausi, ir duok jiems šalto oro gūsį po to, kad užvertum plaukų epidermius ir pridėtum spindesio.

Taip pat naudok tiesintuvą greitais, sklandžiais judesiais, nesustodama vienoje vietoje per ilgai. Net jei kažkuri sruoga ar garbana neatrodo taip, kaip norėtum – nesirūpink. Sugrįžk prie jos tada, kai ji jau atvėsusi: taip negadinsi savo plaukų.

Palepink savo plaukus spindinčiais stiprikliais

Galiausiai, pridėdama kelis lašus spindesio suteikiančio plaukų serumo, gali pamaitinti plaukų galiukus po jų sausinimo ir užtikrinti, kad tavo plaukai būtų sveiki ir ilgiau blizgėtų! Šie produktai gali būti naudojami bet kokių procesų metu ir gali derėti su tavo pasirinktu plaukų stilizavimo produktu – nesvarbu, ar tai želė, ar putos, ar kas kita. Tik nepamiršk: jei paskui kruopščiai išskalausi šiuos produktus, tavo plaukai atrodys dar sveikesni ir labiau žvilgės – kaskart vis labiau, kol vadovausies šiais patarimais.

garnier
Visi patarimai