BENDRI PATARIMAI: PAVARGUSIOS KOJOS

5 REKOMENDACIJOS, KAIP ATPALAIDUOTI PAVARGUSIAS KOJAS

BENDRI PATARIMAI: PAVARGUSIOS KOJOS

Pavargusios kojos trukdo visur spėti? Perskaityk 5 rekomendacijas, kaip tavo kojos gali būti lengvesnės, jaunatviškesnės ir turėti daugiau energijos!

Pripažink: niekam nepatinka jausti, kad kojos pavargusios ir sunkios. Bet yra gerų naujienų: tu gali padaryti labai daug, kad nuvargintos kojos atsigautų, ir rasti kasdienį priežiūros režimą, sugrąžinsiantį tavo kojoms tikrą pavasarį!  

1. Odos hidracija

Gerai, gerai... prieš užversdama akis („panašu, kad hidracija gydo viską!“), atidžiau pažvelk, kaip hidracija paveikia tavo nuvargusias, apsunkusias kojas. Visų pirma, svarbu pastebėti, kad odos hidracija ir drėkinimas yra skirtingi dalykai! Kojos po hidracijos gauna energijos iš raumenyse, kraujyje ir audiniuose esančio vandens.

2. Apytaka yra kūno priežiūra

Viena iš pagrindinių kojų nuovargio priežasčių yra kraujotakos trūkumas. Sėdimas gyvenimo būdas gali padaryti milžinišką žalą tavo kojoms ir priversti jas jaustis nuvargusias bei sunkias. Todėl kai galvoji apie kasdienę kūno priežiūrą, pabandyk į ją įtraukti širdžiai ir kraujagyslėms naudingą veiklą – bėgiojimą, sportą ar paprasčiausią pasivaikščiojimą.

3. Nepamiršk drėkiklio

Nesvarbu, kokio tipo tavo oda, apsunkusioms kojoms tikrai naudingas tinkamas drėkiklis. Kad išvengtum šiurkščios ir nemalonios odos, naudok drėkiklį arba standinamąjį kremą, skirtą tavo tipo odai – taip ji atgaus natūralų, žavingą spindesį. Laimei, yra gausybė nuostabių „Garnier“ kūno atstatymo produktų, kuriuose daug sausoms kojoms ir šiurkščiai odai reikalingos energijos.

4. Tavo kojų odos priežiūra... ant lėkštutės! 

Ieškodama produktų apsunkusioms kojoms, nepamiršk, kad savo kūną gali pamaitinti iš vidaus tinkamais maisto produktais. Mityba, kurioje gausu odai reikalingų vitaminų turinčio maisto, pavyzdžiui, avižų, saulėgrąžų ir žaliosios arbatos, gali pagerinti odos elastingumą ir tvirtumą.

5. Miegas

Galiausiai, stebuklingai tavo kojoms gali padėti ir sočiai miego... ir ne vien dėl akivaizdžių priežasčių! Miegas gali padėti sumažinti įtampą ir suteikti kūnui galimybę atsikurti pačiam nuo galvos iki kojų, atgaivindamas odą ir atpalaiduodamas raumenis.

garnier
Visi patarimai