ANTIPERSPIRANTAS

VISKAS, KĄ JUMS REIKIA ŽINOTI APIE DEZODORANTUS IR ANTIPERSPIRANTUS

ANTIPERSPIRANTAS

Tu tikriausiai daug žinai apie dezodorantus ir antiperspirantus, tačiau yra galimybė, kad kelių faktų dar negirdėjote.

Antiperspirantai ir dezodorantai kontroliuoja prakaitavimą ir kūno kvapą. Jie yra kelių rūšių – purškiami, rutuliniai ir t. t.. Jie formuluoti su įvairių ingredientų mišiniu. Pagrindinis dezodoranto darbas – kontroliuoti kūno kvapą, o antiperspiranto – sumažinti prakaito kiekį.

Dezodoranto ingredientai

Dezodoranto ar antiperspiranto sudėtyje dažnai pasitaiko alkoholio, kuris padeda kontroliuoti kūno kvapą. Alkoholis padeda užmušti bakterijas, kurios sukelia nemalonius kvapus.

Tačiau kai kurie žmonės verčiau naudoja mineralinio pagrindo dezodorantą, veiksmingą stabdant drėgmę ir kontroliuojant kūno kvapus. Kai kurie stipriausi dezodorantai, pavyzdžiui, „Garnier UltraDry“ bekvapis purškiklis, veikia natūraliai ir pastoviai sugerdami drėgmę.

Dezodorantai siūlo skirtingus apsaugos lygius iki 72 valandų ir geriausiai veikia naudojami vakare prieš miegą. Šiuo paros metu Jūsų oda vėsiausia ir sausiausia, todėl dezodoranto ingredientai bus efektyviausi. Žinoma, tu gali naudoti savo mėgiamiausią dezodorantą bet kokiu paros metu tam, kad jaustumėtės šviežiai.

Visi patarimai