UV FILTRAI

UV FILTRAI: APIE UV FILTRUS

UV FILTRAI

KAS YRA UV FILTRAI?
Tiek daug apie juos girdime, tačiau kas iš tiesų yra UV filtrai? 
Saulės ar UV filtras – tai medžiaga, filtruojanti tam tikrą spinduliuotę, skirta apsaugoti odą nuo žalingo saulės spindulių poveikio. UV filtrai yra veikliosios apsaugos nuo saulės priemonių medžiagos. Iš esmės, jie padeda apsaugoti odą nuo nudegimo ir pažeidimo. 

DVIEJŲ TIPŲ UV SPINDULIAI, DVIEJŲ TIPŲ APSAUGA 
Dviejų tipų UV spinduliai skirtingai veikia odos audinius, todėl reikalingos ir skirtingos apsaugos priemonės.

UVB 
UVB spinduliai sukelia odos įdegį ir nudegimą. Ant apsaugos nuo saulės priemonių UVB apsaugos lygis žymimas santrumpa SPF (angl. Sun Protection Factor, liet. „Saulės apsaugos veiksnys“). 

UVA
UVA spinduliai sukelia odos senėjimą ir alergijas. Ant apsaugos nuo saulės priemonių UVA apsaugos lygis žymimas santrumpa PA (angl. Protection grade of UVA, liet. „UVA apsaugos lygis“). 

KIEKVIENAME REGIONE SKIRTINGI POREIKIAI...  

Reikalingas UV filtro lygis priklauso nuo to, kur tu gyveni. Apsaugos poreikis priklauso nuo klimato ir saulės poveikio, todėl esama įvairių tipų saulės filtrų. UVA ir UVB spinduliai labai priklauso nuo geografinės vietos. 

Pavyzdžiui...
Prancūzijoje moterys yra stipriai veikiamos UVB spindulių, tačiau visai mažai UVA spindulių. Todėl joms reikalingas UVB saulės filtras, tai yra priemonės su aukštu SPF. 

Azijoje moterys yra stipriai veikiamos ir UVB, ir UVA spindulių, todėl joms reikia įvairių rūšių UV spindulių filtrų. Joms reikia priemonių su SPF ir PA (UVA apsaugos rodiklis).

garnier
Visi ingredientai