MEDUS

MEDUS

MEDUS

KABINKITE IŠ ŠIO AUKSINIO GAMTOS STEBUKLO PUODYNĖS

MEDUS TEIKIA ĮVAIRIĄ NAUDĄ SVEIKATAI
Ištisus amžius vertinamas už vaistines savybes saldusis medus – viena veiksmingiausių natūralių raminamųjų ir gydomųjų medžiagų, tikra gamtos dovana. Jis stiprina kūną, stangrina ir drėkina odą. Stebuklingas poveikis ir iš vidaus, ir iš išorės.

DAUGYBĖ MEDAUS PRIVALUMŲ
GRYNAS MEDUS NUOSTABIAI DRĖKINA

Medus yra natūralus drėkiklis. Tai reiškia, kad jis ištraukia drėgmę iš oro ir aprūpina ja viršutinį jūsų odos sluoksnį, kuriam drėkinimo reikia labiausiai. Tokį pat poveikį medus turi ir plaukams. Odą ir plaukus galite tepti grynu medumi arba naudoti medaus šampūnus, kondicionierius, muilus ir drėkiklius. 

MEDUS – NATŪRALI PRIEŠUŽDEGIMINĖ MEDŽIAGA
Kai kamuoja kosulys ar peršalimas, ranka pati tiesiasi gydančios arbatos su medumi puodelio link. Natūralus medus pasižymi ypač stipriu priešuždegiminiu poveikiu. Medus gydančiai veikia skaudamą gerklę. Užteptas ant odos jis lygiai taip pat nuramina bėrimus ar paūmėjusią aknę. Be to, meduje gausu natūralių fermentų ir probiotikų, todėl jis teigiamai veikia ir sutrikusį virškinimą. 


MEDUS – LYG JAUNYSTĖS ELIKSYRAS
Gryname meduje gausu antioksidantų, padedančių organizmui atsigauti. Antioksidantai puikiai apsaugo nuo laisvųjų radikalų, pažeidžiančių audinius ir lemiančių ne tik ankstyvą senėjimą, bet net ir vėžį. Yra daugybė natūralaus medaus rūšių. Kuo medus tamsesnis, tuo daugiau jame antioksidantų – kai kada jų netgi gausiau negu šviežiuose vaisiuose ir daržovėse. 

MEDUJE PILNA ENERGIJOS SUTEIKIANČIŲ MAISTINIŲ MEDŽIAGŲ
Senovės Graikijoje sportininkai medumi mėgaudavosi prieš varžybas, kad sustiprintų ištvermę, ir po jų, kad atsigautų. Jie nežinojo, kad virškinamasis traktas lengvai įsisavina natūralią meduje esančią gliukozę ir fruktozę, kurios veiksmingai užtikrina sveiką energijos pliūpsnį. Graikams paprasčiausiai buvo akivaizdu, kad medus padeda atsigauti ir sustiprėti. 

garnier
Visi ingredientai