GRANATAI

GRANATAI

GRANATAI

Atraskite šių sultingų ir traškių vaisių poveikį nuo senėjimo.


SPALVINGI IR NAUDINGI VAISIAI
Galite gerti sodriai raudonas, intensyvaus skonio, gausias antioksidantų sultis arba tepti odą iš sėklų išspaustu aliejumi. Granatų nauda sveikatai yra keleriopa. Daugelyje sveikatai naudingų vaisių yra trijų rūšių polifenolių: taninų, antocianinų ir elaginės rūgšties. Granatuose esančios medžiagos išsiskiria itin stipriu poveikiu.


VITAMINŲ KONCENTRATAS
GRANATŲ SĖKLŲ ALIEJUS JAUNINA VEIDO ODĄ 

Granatų sėklų aliejuje yra punicino rūgšties ir elaginės rūgšties. Šios medžiagos padeda stimuliuoti kolageno, lemiančio odos stangrumą ir elastingumą, gamybą. Punicino rūgštis netgi stabdo jau esamų kolageno pluoštų irimą. Be to, aliejuje gausu ir vitamino C, dar labiau sustiprinančio odos elastingumą ir stangrumą. 

GRANATŲ SĖKLŲ ALIEJUS – STIPRIEMS IR ŽVILGIEMS PLAUKAMS 
Granatų sėklų aliejuje esanti punicino rūgštis stebuklingai veikia ne tik veidą – stiprumo ir žvilgesio ji suteikia ir plaukams. Aliejuje esantys antioksidantai palaiko sveiką kraujotaką, kuri lemia geresnį plaukų augimą.

GRANATŲ SULTYS LYGINA ODĄ
Čia ypač gausu vitamino C, todėl sultys mažina odos šiurkštumą ir pleiskanojimą, suteikia daugiau švytėjimo ir lygumo.


PUIKIAI ŽINOMAS SIMBOLIS
Nuo seniausių laikų šlovintas ne tik granatų ir jų sulčių sodrumas bei skonis. Intensyvi raudona spalva taip pat jaudindavo vaizduotę. Senovės graikai granatą laikė gausos simboliu, o ankstyvosios krikščionybės meno kūriniuose jis simbolizavo gyvenimo pradžią ir galią valdyti gyvenimą ir mirtį. 

ANTIOKSIDACINĖS GRANATŲ SAVYBĖS
Granatai – vieni sveikiausių natūralių produktų, pasižyminčių didžiausiu antioksidantų kiekiu.
Granatai puikiai kovoja su įvairių rūšių laisvaisiais radikalais. Jie padeda apsaugoti odą ir palaiko
natūralų jos gebėjimą slopinti laisvųjų radikalų sukeliamą žalą. Šie drėkinantys ir senėjimą stabdantys vaisiai – puikus produktas gaminant moterims skirtą kosmetiką. 

garnier
Visi ingredientai