CITRINOS

CITRINOS

CITRINOS

Citrinos – gaivi ir veiksminga priemonė odai ir plaukams 

CITRINOS ŠVIESINA IR VALO ODĄ 
Viena aktyviausių citrinose esančių medžiagų – vitaminas C, dar vadinamas citrinų rūgštimi. Jis švelniai šveičia odą. Kai kurie kūno priežiūros priemonių gamintojai citrinas naudoja odai minkštinti ir šviesinti. Be to, citrinos skatina odos ląstelių atsinaujinimą, tad oda atrodo jauniau ir gaiviau, įgauna daugiau stangrumo. Ilgesnį laiką naudojama citrinų rūgštis natūraliai pašviesina tamsias dėmeles. Citrinos pasižymi šveičiamosiomis savybėmis, todėl puikiai tinka kūno šveitikliams. 

ANTIOKSIDACINIS CITRINŲ POVEIKIS
Citrinos gali būti naudojamos maistui ar gėrimams, taip pat gaminant ant kūno odos ar netgi galvos odos tepamas priemones. Kokį naudojimo metodą bepasirinktumėte, citrinos aprūpins dideliu kiekiu galingų antioksidantų, saugančių odą ir kūną nuo laisvųjų radikalų sukeliamos žalos. Štai todėl natūralios medicinos specialistai rekomenduoja kasryt išgerti vandens su vienos citrinos sultimis – tai detoksikuoja ir apsaugo visą organizmą. 

CITRINOS PASIŽYMI IR ANTIBAKTERINĖMIS SAVYBĖMIS 
Citrinos – natūrali priemonė kovoti su viršutinio odos sluoksnio infekcijomis, pvz., akne. Jeigu norisi, kad oda būtų švaresnė, o paūmėjimai retesni, ieškokite odos priežiūros priemonių su citrinomis arba jų sultimis. Plaukų priežiūros priemonėse naudojamų citrinų antibakterinės savybės padeda sumažinti pleiskanas ir jų visai atsikratyti. 

CITRINOS SUTEIKIA ENERGIJOS PLAUKAMS 
Citrinų sultyse esanti rūgštis šviesina plaukus. Tai dar vienas šio vaisiaus pranašumas grožio srityje. Ant plaukų užtepus neskiestų citrinų sulčių, jos suveiks kaip baliklis – ypač jeigu plaukai jau buvo dažyti anksčiau. Tačiau mažesniais kiekiais naudojamos ir su kitomis medžiagomis suderintos citrinos šampūnuose ir kondicionieriuose veikia švelniau. Jos paprasčiausiai išvalo plaukus ir suteikia jiems šviesesnį atspalvį – tiek dažytiems, tiek natūraliems. 

garnier
Visi ingredientai