Garnier Neo Shower Clean

Garnier Neo Shower Clean

3,9

Sausas purškiamas antiperspirantas.
 
Pirmasis NEO purškiamas dezodorantas, pasižymintis itin stipriu poveikiu nuo prakaito, bet tuo pačiu itin švelnus odai. Su inovatyviu itin švelniai ir smulkiai antiperspirantą paskirstančiu difuzoriumi.
 
NEO sauso purškiamo antiperspiranto pagrindinė nauja savybė, kurią moterys ir jų oda spės pamilti, inovatyvi pakuotė: patentuotas itin švelniai ir smulkiai antiperspirantą paskirstantis difuzorius. Itin inovatyvus žiedo formos difuzorius turi 10 labai siaurų tolygiai paskirstytų skylučių, kurioms sukurti prireikė 5 metų bandymų bei 11 užregistruotų naujų patentų.
Daugiau jokio didelio spaudimo purškimo naudojant tradicinis dezodorantą: naujasis NEO difuzorius leidžia itin švelniai paskirstyti antiperspirantą and jūsų odos. Inovatyvus sprendimas leidžia užtikrinti tolygų paskirstymą ir efektyvesnį produkto naudojimą.
 

Pirkti
Garnier Neo Shower Clean
Garnier Neo Shower Clean

Atsiliepimai

9 Atsiliepimai

3,9

Giedrė

2016 m. gegužė 11 d.

Gaminys patiko. Kvapas neerzina, purškia išties sausai, oda sureagavo teigiamai.

Janina

2015 m. balandis 18 d.

Labai patiko, kad nepalieka žymių ant rūbų, puikiai apsaugo ilgą laiką nuo prakaito, skaniai kvepia, gali jaustis gaiviai ilgą laiką, o tai labai gerai ypač būnant darbe.

laura

2015 m. vasaris 20 d.

Super ! Retas gaminys atitinka reklamą, o šis kremas idealiai pažastys po skutimo švelnios švelnios ačiū Garnier :)

Saulė

2015 m. vasaris 8 d.

Tikrai geresnio dezodoranto nesu naudojusi. Labai puikus gaminys, kurį naudoju apie pusę metų ir labai džiaugiuosi. Nedirgina odos, maloniai kvepia ir tikrai sumažina prakaitavimą. Taip pat nepalieka dėmių!

Kristina

2015 m. sausis 10 d.

Nusipirkau, bet kremas neisbega nei svelniai spaudziant, nei spaudziant is visu jegu, tad, kad ir kokia gera priemone daugiau jos nepirksiu

Skelbti atsiliepimą