Garnier Neo Fresh Blossom

Garnier Neo Fresh Blossom

4

Sausas purškiamas antiperspirantas.
 
Pirmasis NEO purškiamas dezodorantas, pasižymintis itin stipriu poveikiu nuo prakaito, bet tuo pačiu itin švelnus odai. Su inovatyviu itin švelniai ir smulkiai antiperspirantą paskirstančiu difuzoriumi.
 
NEO sauso purškiamo antiperspiranto pagrindinė nauja savybė, kurią moterys ir jų oda spės pamilti, inovatyvi pakuotė: patentuotas itin švelniai ir smulkiai antiperspirantą paskirstantis difuzorius. Itin inovatyvus žiedo formos difuzorius turi 10 labai siaurų tolygiai paskirstytų skylučių, kurioms sukurti prireikė 5 metų bandymų bei 11 užregistruotų naujų patentų.
Daugiau jokio didelio spaudimo purškimo naudojant tradicinis dezodorantą: naujasis NEO difuzorius leidžia itin švelniai paskirstyti antiperspirantą and jūsų odos. Inovatyvus sprendimas leidžia užtikrinti tolygų paskirstymą ir efektyvesnį produkto naudojimą.
 

Pirkti
Garnier Neo Fresh Blossom
Garnier Neo Fresh Blossom

Atsiliepimai

10 Atsiliepimai

4

Karina

2016 m. birželis 16 d.

Pranoko lūkesčius! Patogus naudoti, Fresh Blossom aromatas puikus, neerzinantis. Rekomenduosiu draugėm!

KRISTINA

2016 m. birželis 6 d.

Labai patiko,malonus,ilgai isliekantis aromatas.Super.

Janina

2015 m. balandis 18 d.

Labai patiko, kad nepalieka žymių ant rūbų, puikiai apsaugo ilgą laiką nuo prakaito, skaniai kvepia, gali jaustis gaiviai ilgą laiką, o tai labai gerai ypač būnant darbe.

laura

2015 m. vasaris 20 d.

Super ! Retas gaminys atitinka reklamą, o šis kremas idealiai pažastys po skutimo švelnios švelnios ačiū Garnier :)

Saulė

2015 m. vasaris 8 d.

Tikrai geresnio dezodoranto nesu naudojusi. Labai puikus gaminys, kurį naudoju apie pusę metų ir labai džiaugiuosi. Nedirgina odos, maloniai kvepia ir tikrai sumažina prakaitavimą. Taip pat nepalieka dėmių!

Skelbti atsiliepimą