Garnier Neo Floral Touch

Garnier Neo Floral Touch

4,5

Sausas purškiamas antiperspirantas.
 
Pirmasis NEO purškiamas dezodorantas, pasižymintis itin stipriu poveikiu nuo prakaito, bet tuo pačiu itin švelnus odai. Su inovatyviu itin švelniai ir smulkiai antiperspirantą paskirstančiu difuzoriumi.
 
NEO sauso purškiamo antiperspiranto pagrindinė nauja savybė, kurią moterys ir jų oda spės pamilti, inovatyvi pakuotė: patentuotas itin švelniai ir smulkiai antiperspirantą paskirstantis difuzorius. Itin inovatyvus žiedo formos difuzorius turi 10 labai siaurų tolygiai paskirstytų skylučių, kurioms sukurti prireikė 5 metų bandymų bei 11 užregistruotų naujų patentų.
Daugiau jokio didelio spaudimo purškimo naudojant tradicinis dezodorantą: naujasis NEO difuzorius leidžia itin švelniai paskirstyti antiperspirantą and jūsų odos. Inovatyvus sprendimas leidžia užtikrinti tolygų paskirstymą ir efektyvesnį produkto naudojimą.
 

Pirkti
 Garnier Neo Floral Touch
 Garnier Neo Floral Touch

Atsiliepimai

44 Atsiliepimai

4,5

Kristina

2015 m. sausis 10 d.

Nusipirkau, bet kremas neisbega nei svelniai spaudziant, nei spaudziant is visu jegu, tad, kad ir kokia gera priemone daugiau jos nepirksiu

Gerda

2014 m. gruodis 24 d.

Labai patiko, geriausias iš naudotų

Vita

2014 m. lapkritis 7 d.

Dziaugiuosi nusipirkus ir isbandzius si gamyni. Sis kremas puikiai isigere i oda, netepa rubu ir jo kvapas puikus bei ilgai isliekantis. Si produkta net nupirkau savo anytai :)

Valerija

2014 m. spalis 4 d.

Super svelnina oda ir kai suprakaituoji islieka dezodorantu kvapas ta prasme nelieka nemalonus kvapas.supersuper.

Zivile

2014 m. vasaris 5 d.

Skelbti atsiliepimą