Savaiminio įdegio kūno purškiklis, MEDIUM

Savaiminio įdegio kūno purškiklis, MEDIUM

1

Dryžių nepaliekančio savaiminio įdegio priemonės formulėje yra natūraliai išgautų savaiminio įdegio efektą suteikiančių medžiagų ir abrikosų ekstrakto, kurie per 3 valandas suteikia odai natūraliai atrodantį auksinį įdegį. Jūsų oda įgaus gražų spindesį ir auksinį įdegį: priemonės nereikia įtrinti, ant odos nelieka jokių dryžių. 
Per mikrodifuzinį antgalį purškiama priemonė tolygiai aptraukia odą itin plonu ir greitai džiūstančiu sluoksniu. Galima purkšti bet kuriuo kampu ir padengti sunkiai pasiekiamas vietas (pavyzdžiui, užpakalinę kojų pusę). 
Purškiama priemonė gaiviai kvepia ir skleidžia malonų vasarišką kvapą. 
Specialiai sukurta natūralaus įdegio efektui.

Savaiminio įdegio kūno purškiklis, MEDIUM
Savaiminio įdegio kūno purškiklis, MEDIUM

Atsiliepimai

1 Atsiliepimai

1

Rūta

2018 m. gegužė 23 d.

0 Dryžių nepaliekančio savaiminio įdegio priemonės formulėje yra natūraliai išgautų savaiminio įdegio efektą suteikiančių medžiagų ir abrikosų ekstrakto, kurie per 3 valandas suteikia odai natūraliai atrodantį auksinį įdegį. Jūsų oda įgaus gražų spindesį ir auksinį įdegį: priemonės nereikia įtrinti, ant odos nelieka jokių dryžių.... Ar tikrai jūs tikri tuo? Nes išsipurškusi pasigailėjau..... kūnas nusėtas dryžiais,dėmėmis. Purškima atlikau tikrai kaip paaiškinta instrukcijoje,savaiminio įdegio kremais ir purškikliais naudojuosi nepirmą kartą... tikrai likau begalo nusivylusi... ;(

Skelbti atsiliepimą