Šveitiklis „Pure active 3-in-1“

Šveitiklis „Pure active 3-in-1“

4,4

Trejopo poveikio valiklis.

Valiklis „trys viename“ išlaiko veido odą švarią 7 dienas. Jis šalina odos trūkumus ir užtikrina ilgalaikį rezultatą. Vienas gaminys atlieka tris funkcijas – veikia kaip valiklis, šveitiklis ir kaukė.

3...2...1... Dar niekada nebuvo taip paprasta prižiūrėti savo odą. Nuvalyta oda išlieka švari net 7 dienas.

Veiksmingumo paslaptis – ypatinga sudėtis: cinkas giliai valo odą ir šalina jos trūkumus, pemza atkemša poras ir šalina inkštirus, baltasis molis vienodina odos spalvą ir daro ją tobulai matinę.

Šveitiklis „Pure active 3-in-1“
Šveitiklis „Pure active 3-in-1“

Atsiliepimai

316 Atsiliepimai

4,4

joana

2017 m. rugpjūtis 24 d.

Garnier Pure Active puikus pasirinkismas atsikratyti spuogų , inkštirų , nušveisti odą☻☺♥

Dovilė

2017 m. birželis 27 d.

Puikus pasirinkimas, norint atsikratyti spuogų.

Laura

2017 m. gegužė 3 d.

Rasau savo ispudzius tik ka isbandziusi si produkta! Super! Nustebino, kaip dauguma sveitikliu issausina oda si priemone priesinga, nepaliko net jokio raudonio, kas daznai budavo, puikiai nusivalo, svelni oda lieka! Rekomenduoju labai patiko!

Marija

2017 m. balandis 12 d.

Seniau, kai naudojau šį gaminį man nelabai padėjo atsikratyti spuogų, bet kai pradėjau dažniau naudoti( kartais pasidarydavau kaukę su šiuo gaminiu, kartais naudodavau kaip prausiklį), man matėsi veikimas, gal ir ne toks stiprus, bet esu gan patenkinta

indre

2017 m. vasaris 23 d.

Pradejau naudoti kaip šveitiklį, tik domina ar po nusiprausimo nereikia teptis kokia nors kremą, nes mano sausa oda yra?

Skelbti atsiliepimą