Maitinamasis Šampūnas Ultra Doux Marvellous

Maitinamasis Šampūnas Ultra Doux Marvellous

4,2

Naujas maitinamasis šampūnas su arganų ir kamelijų aliejais sausiems, šiurkštiems plaukams. Arganų aliejus turi ypatingų maitinamųjų bei apsaugančių plauką savybių, o kamelijų aliejus - spindesio ir švelnumo suteikiančių savybių. Skaidrus šampūnas valo ir maitina sausus plaukus jų neapsunkindamas.

Rezultatas: Sausi, šiurkštūs plaukai bus akimirksniu pamaitinti, atgaus elastingumą bei švelnumą. Plaukai žvilgės, bus lengvai šukuojami ir apgaubti užburiančiu gėlių aromatu.

Maitinamasis Šampūnas Ultra Doux Marvellous
Maitinamasis Šampūnas Ultra Doux Marvellous

Atsiliepimai

28 Atsiliepimai

4,2

Sandra

2015 m. gegužė 14 d.

Tikrai puikūs produktai. Maloniai kvepia ir plaukai žvilga, lengva išsišukuoti.

Enrika

2015 m. gegužė 14 d.

Laimėjau šį rinkinį, tačiau likau patenkinta tik plaukų kauke ir aliejumi. Jei naudočiau tik šampūną ir kondicionierių tai plaukai greičiausiai būtų dar šiurkštesni negu buvo, ir kvapas manęs taip pat nesužavėjo.

Gintare

2015 m. gegužė 12 d.

Maloni skysta konsistencija, taciau kvapas erzina. Per mazas sausu plauku maitinimas, po plovimo ispucia plauka.

Karolina

2015 m. gegužė 7 d.

Gavusi šį prizą labai apsidžiaugiau. Po šių produktų naudojimo plaukai tapo labai švelnūs, lengvai iššukuojami ir spindintis. 4 žvaigždutės,nes kvapas nelabai patiko

Viktorija

2015 m. balandis 24 d.

Kodėl 5 žvaigždutės. Garnier plaukų priežiūros priemones esu pamėgusi jau nuo seniai, dar nei karto nebuvau nusivylusi nors vienu Gernier plaukų linijos gaminiu. Už tai dėti žvaigždutę verta. Visi šampūnai, kaukės ir purškikliai itin kvepia, antra žvaigždutė. Maloni gaminių tekstūra. Švelnūs, neapsunkinti plaukai, ir svarbiausia, nesielektrina, nežinau kas per stebūklas! Ketvirta žvaigždutė. Instrukcijos, aiškios ir dar net su patarimu įsilašinti į kaukę tos pačios linojos aliejuko kaip ir kaukė, šampūmas, kondicionierius, kad plaukai būtų dar minkštesni ir švelnesi! Vienintelis minusas, ilgą laiką naudojan Garnier šampūną ( 1-2 mėn,)plaukai ima sausėti, bet gal ši klaida ateityje bus ištaisyta, arba jau yra, tik aš dar nežinau. Ačiū už galimybę pabandyti šį rinkinį ir parašyti savo nuomonę apie jį ir Garnier.

Skelbti atsiliepimą