Aliejus Plaukams Ultra Doux Marvellous

Aliejus Plaukams Ultra Doux Marvellous

4,8

Pirmasis aliejus plaukams iš GARNIER Ultra DOUX, praturtintas arganų ir kamelijų aliejais. Arganų aliejus turi ypatingų maitinamųjų bei apsaugančių plauką savybių, o kamelijų aliejus - spindesio ir švelnumo suteikiančių savybių. Neriebus plaukų aliejus gali būti naudojamas prieš trenkant plaukus, prieš juos džiovinant ir kaip kasdienė plaukų gražinimo priemonė ant sausų plaukų.

Patarimas: kelis lašus aliejaus taip pat galite įlašinti į plaukų kaukę, kad dar labiau praturtintumėte savo plaukų priežiūros ritualą. 

Rezultatas: plaukai giliai pamaitinami, jie atgauna gyvybiškumą, spindesį, nesielektrina, tampa lengvai šukuojami, paklusnūs bei lankstūs.

Aliejus Plaukams Ultra Doux Marvellous
Aliejus Plaukams Ultra Doux Marvellous

Atsiliepimai

4 Atsiliepimai

4,8

Diana

2015 m. rugsėjis 13 d.

Aliejus puikiai glotnina plaukus, jie tampa švelnūs ir lengvai šukuojameja, bet naudojant ir nedidelį kiekį šio aliejaus plaukai greitai susiriebaluoja

Jolanta

2015 m. kovas 26 d.

Ši serija man patiko, ypač aliejus. Po jo naudojimo plaukai tikrai gėriaus šukuojasi ir yra švelnūs. Aliejus yra toks geras, kad norisi naudoti ir kūnui :). Kaukes struktūra man patiko, nėra perskysta ir per tiršta. Plaukai po naudojimo taip nesielektrina kaip po kitu šampūnų. Kvapas man nelabai patiko, bet mano kambario raugėm tai patiko. Manu tai skonio reikalas. O kvapas plaukuose ilgai nesilaiko tai gerai jei jis nepatinka. Šia serija išbandžiau ir aš ir mano kambario drauge tai mūsų nuomonė apie produkcija yra gera. Tikrai verta pirkti dar karta.

Dovilė

2015 m. kovas 20 d.

Labai patiko, plaukai švelnūs, lengvi. Naudoju viso rinkinio priemones, labai patenkinta esu.

Ingrida

2015 m. kovas 17 d.

Labai puikūs gaminiai po naudojimo plaukai atrodo nuostabiai.

Skelbti atsiliepimą